SVE GORA SITUACIJA U RAFI: Devojčica preminula zbog ekstremne vrućine
JEDNA devojčica je preminula zbog ekstremne vrućine u Rafi.
Tanjug
Rastuće temperature pogoršavaju sanitarnu krizu za više od 1,7 miliona interno raseljenih lica kojima nedostaje adekvatno sklonište i osnovne stvari, saopšteno je iz Kancelarija Ujedinjenih nacija za koordinaciju humanitarnih poslova.
Najmanje sedmoro palestinskih civila je poginulo, a više osoba je povređeno, u izraleskim vazdušnim udarima na Rafu.
Preporučujemo
SNEŽNA OLUJA NAPRAVILA HAOS: Putnici zarobljeni u avionima - letovi oktazani
23. 02. 2026. u 11:23
PUTIN POSLAO SNAŽNU PORUKU: Rusija se bori za svoju budućnost, istinu i pravdu
23. 02. 2026. u 09:48
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)