NOVA DRAMA U CRVENOM MORU: Eksplozije u blizini egipatskog odmarališta
EKSPLOZIJE su se čule danas nedaleko od Dahaba, egipatskog odmarališta na Crvenom moru, prenela je egipatska TV Al Kahera njuz.
Foto Tanjug/AP
- Leteći objekat je oboren otprilike dva kilometra od obale Dahaba - navodi se u izveštaju TV Al Kahera njuz koja se poziva na svedočenja očevidaca, prenosi Rojters.
Ranije ovoga meseca egipatska protivvazdušna odbrana oborila je sumnjivu bespilotnu letelicu u blizini Dahaba, potvrdili su egipatski bezbednosni izvori.
Jemenski, proiranski pobunjenici Huti intenzivirali su napade na trgovačke brodove u Crvenom moru kako bi otežali brodske isporuke Izraelu.
BONUS VIDEO: ŠOJGU IZNEO PODATKE O KONTRAOFANZIVI Ukrajina izgubila 125.000 vojnika i 16.000 komada vojne tehnike
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
IRAN NEGIRAO OPTUŽBE AMERIKE: Oštro demantovali da su umešani u napade Huta na brodove
24. 12. 2023. u 00:09
ROĐENI DA BUDU BOGATI: Ova dva horoskopska znaka će uvek imati novca
24. 12. 2023. u 18:25
TUČA U TRŽNOM CENTRU: Muž trošio pare na ljubavnicu - supruga pomahnitala (VIDEO)
24. 12. 2023. u 12:35
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)