TRESLA SE KOLUMBIJA: Snažan zemljotres osetio se na dubini od 30 kilometara
ZEMLjOTRES jačine 4,8 stepeni Rihtera pogodio je danas Kolumbiju, saopštio je Evropski mediteranski seizmološki centar (EMSC).
Foto: Ilustracija/Unsplash
Epicentar zemljotresa bio je kod grada Vilavisensio, na dubini od 30 kilometara, prenosi Rojters.
Za sada nema podataka o eventualnoj materijalnoj šteti ili povređenima.
BONUS VIDEO: TRENUTAK PADA HELIKOPTERA - U regionu Brijanska srusile se četiri letelice
Preporučujemo
I TO SE DEŠAVA: Greškom se uključio alarm za zemljotres, nastala panika
08. 05. 2023. u 23:22
TLO NE MIRUJE: Više od 50 zemljotresa zabeleženo na teritoriji ostrvske države
06. 05. 2023. u 17:17
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)