PONOVO SE TRESAO JAPAN: Zemljotres jačine 5,1 stepeni po Rihteru pogodio je prefekturu Kagošima
ZEMLjOTRES jačine 5,1 stepen pogodio je danas japansku prefekturu Kagošima, na jugozapadu Japana, saopštila je Japanska meteorološka agencija.
Foto: Ilustracija/Unsplash
Zasad nije izdato upozorenje o cunamiju, prenela je novinska agencija Kjodo.
Potres se dogodio u 16.10 časova po lokalnom vremenu u selu Tošima koje je deo ostrvskog lanca Tokara, dodala je Japanska meteorološka agencija.
BONUS VIDEO: POČELO OBELEŽAVANjE DANA POBEDE U MOSKVI - Veličanstvena parada na Crvenom trgu
Preporučujemo
TLO NE MIRUJE: Više od 50 zemljotresa zabeleženo na teritoriji ostrvske države
06. 05. 2023. u 17:17
NAJMANjE JEDNA OSOBA NASTRADALA, 13 POVREĐENO: Snažan zemljotres u Japanu
05. 05. 2023. u 18:06
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)