NEMAČKI KANCELA TVRDI: Nema šanse za mir u Ukrajini
NEMAČKI kancelar Olaf Šolc ne vidi nikakve šanse za uspostavljanje mira u Ukrajini u bliskoj budućnosti.
Foto: Profimedia
Kako je naveo, najviše od svega zabrinut je što će se sukob „sa velikim gubicima otegnuti još dugo“.
„Ne možete, a da ne težite da stvari budu drugačije“, rekao je Šolc.
Istovremeno je jasno stavio do znanja treba nastaviti sa pružanjem vojne podrške Ukrajini.
„Prvo, mora da nastupi trenutak koji otvara perspektivu mira“, rekao je nemački kancelar.
Što se tiče isporuka lovaca Kijevu, Šolc se ponovo izjasnio protiv takvog koraka.
sputnikportal.rs
BONUS VIDEO - PODRŠKA OD TERMINATORA: Snimci ruskih oklopnih vozila tokom borbe u Ukrajini
Preporučujemo
ŠOLC PRIZNAO: "Ne bi bilo pametno da Kijev napadne rusku teritoriju zapadnim oružjem"
23. 02. 2023. u 19:30
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
JOVANIN NOVI DEČKO: Sportista, biznismen, sin jugoslovenskog rekordera (FOTO)
VODITELjKA Jovana Jeremić već neko vreme uživa u ljubavi sa bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom, sinom jugoslovenskog kikboksera Gidre koji je postavio svetski rekorder.
04. 12. 2025. u 12:31
Komentari (0)