TRESLO SE TLO NA PELOPONEZU: Jak zemljotres pogodio Grčku, još nema informacija o žrtvama

Дејана Калинић
Dejana Kalinić

02. 01. 2023. u 07:58

ZEMLjOTRES jačine 4,3 stepena Rihterove skale pogodio je grčku regiju Mesiniju, jugozapadni deo Peloponeza, prema saopštenju Instituta za geodinamiku Nacionalne opservatorije u Atini.

ТРЕСЛО СЕ ТЛО НА ПЕЛОПОНЕЗУ: Јак земљотрес погодио Грчку, још нема информација о жртвама

Foto: Printskrin/Tviter/EMSC

Epicentar zemljotresa, koji se dogodio u 07:28 sati bio je jutros u moru 46 kilometara južno od Metonija, na dubini od 18 kilometara, prenosi Katimerini.

Prema podacima Evromediteranskog seizmološkog centra (EMSC), u ovom trenutku nema izveštaja o materijalnoj štetiti i eventualnim žrtvama.

BONUS VIDEO: VOJNE VEŽBE U BELORUSIJI: Zajednički manevri ruskih i beloruskih snaga

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)

EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)

IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".

28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21

Komentari (0)

DA LI JE MOGUĆE? Iran se povlači sa Svetskog prvenstva u fudbalu?! Evo ko će ga zameniti!