UBIJAJU LJUDE: Bela kuća vrši pritisak na društene mreže da obustave širenje dezinformacija o kovidu
PREDSEDNIK SAD Džozef Bajden upozorio je da širenje dezinformacija o kovidu-19 na društvenim mrežama "ubija ljude".
Foto: Printskrin
Bela kuća pojačava pritisak na društvene mreže da obustave širenje dezinformacija, a iz Fejsubuka su saopštili da preduzimaju "agresivne mere" kako bi zaštili javno zdravlje, prenosi Bi-bi-si.
- Ubijaju ljude. Jedina pandemija koju imamo je među nevakcinisanima - ocenio je američki predsednik na konferenciji za novinare u Beloj kući.
Američki zdravstveni eksperti su upozorili da porast broja novoinficiranih korona virusom i veća smrtnost među kovid pacijentima pogađaju isključivo one koji se nisu vakcinisali.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)