ODGOVOR POLITIČKOM RIVALU: Jermenski premijer nudi sina za razmenu zarobljenika
PREMIJER Jermenije Nikol Pašanijan izjavio je danas pred svojim pristalicama u gradu Aparanu da je spreman da ponudi svoga sina u zamenu za jermenske zarobljnike koje drži Azerbejdžan.
Foto: EPA
- Zvanično sam rekao predsedniku Azerbejdžana Ilhamu Alijevu da predlažem da predam svoga sina u zamenu za sve jermenske zarobljenike - izjavio je Pašanijan i pozvao svoje političke rivale na predstojećim izborima da učine to isto, prenosi TAS S.
Ova izjava Pašanijana je odgovor političkom rivalu, bivšem predsedniku Jermenije Seržu Sargasijanu, koji je kritikovao izjavu premijera u kojoj je poručio da "razmena zarobljenika može da sačeka mesec ili dva".
Sin premijera Pašanijana Ašot objavio je na svom Fejsbuk profilu da je "spreman da bude deo razmene zarobljenika".
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)