JEDVA DOČEKAO: Plenković otvoreno podržao zabranu za Mandića, Bečića i Kneževića
HRVATSKI premijer Andrej Plenković složio se sa današnjom notom MVEP-a, kojom je Hrvatska nepoželjnima proglasila tri politička lidera u Crnoj Gori, Andriju Mandića, Aleksu Bečića i Milana Kneževića.
FOTO TANJUG/ FOTO HINA/ Denis CERIĆ
Plenković je na otvorenom delu sednice Vlade rekao da se slaže sa tom odlukom, zbog izjava crnogorskih političara koje, kako je rekao, idu u smeru narušavanja odnosa dveju država.
Zvanični Zagreb proglasio je danas personama non grata predsednika Skupštine Crne Gore i lider Nove srpske demokratije Andriju Mandića, potpredsednika crnogorske Vlade i lidera Demokrata Aleksu Bečića i predsednika Demokratske narodne partije i poslanika u parlamentu Milana Kneževića.
(Tanjug)
BONUS VIDEO: Prodali zemlju Rio Tintu, sad krive vlast što su ih raskrinkali i poručuju: Pa šta ako smo prodali
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
RUSKI VOJNI STRUČNjAK: Jedan udar "orešnika" i "sarmata" može da uništi čitav NATO u Evropi
KOMBINOVANO lansiranje raketnih sistema „sarmat“ i „orešnik“ sposobno je da neutrališe celu vojnu infrastrukturu Severnoatlantske alijanse u Evropi, rekao je za ruske medije Aleksandar Stepanov, vojni stručnjak Instituta za pravo i nacionalnu bezbednost Ruske predsedničke akademije za nacionalnu ekonomiju i javnu upravu (RANHEGA).
13. 05. 2026. u 12:29
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
"NE MOŽEMO DA POBEDIMO, PREJAKI SU!" Putinov čovek iznenadio izjavom na ruskoj državnoj televiziji
POZNATI ruski reditelj i propagandista Karen Šahnazarov rekao je da Rusija ne može da pobedi Ukrajinu, da je protivnik prejak i da je u interesu Rusije da što pre okonča rat.
11. 05. 2026. u 19:09
Komentari (0)