SNAŽNA EKSPLOZIJA U CENTRU SARAJEVA: Uznemireni stanari pozvali policiju
NA PODRUČJU opštine Stari Grad u Sarajevu, u noći s nedelje na ponedeljak, 5. februara, policiji je prijavljena snažna eksplozija.
Ilustracija
Do eksplozije je došlo u ulici Hadžiabdinica u 1.20 sati, zbog čega su stanari pozvali policiju.
- Došlo je do eksplozije i načinjena je materijalna šteta - rekli su iz MUP-a KS.
Istaknuto je da nakon događaja nije bilo povređenih osoba.
Uviđaj je još u toku.
(Radiosarajevo.ba)
Preporučujemo
OD BEOGRADA DO MORA ZA SAMO ČETIRI SATA: Ovako će izgledati novi auto-put do Crne Gore (VIDEO)
SAOBRAĆAJNICA je projektovana sa po dve trake i jednom zaustavnom trakom u svakom smeru, uz predviđenu brzinu od 100 do 120 kilometara na čas.
10. 02. 2026. u 09:21
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine
MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.
09. 02. 2026. u 11:13
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)