EKSPLOZIJA U SARAJEVU: Policija na terenu
U SARAJEVU je večeras došlo doeksplozije.
Foto: Printskrin/Jutjub/Hayat Media BIH
Kako saznaje portal "Avaza", do eksplozije je došlo u ulici Jusufa Tanovića, u sarajevskoj Opštini Centar.
Policija je na licu mesta i vrši uviđaj.
Iz Operativnog centra MUP-a Kantona Sarajevo u trenutku pisanja ovog teksta nisu imali više informacija.
BONUS VIDEO: OVAKO SU "PALI" NARKO DILERI IZ NOVOG SADA: Zaplenjeno 130 kg marihuane
Preporučujemo
USPELI DA PREVARE SMRT: Kako je za 90 sekundi evakuisano gotovo 400 putnika iz japanskog aviona u plamenu (FOTO)
02. 01. 2024. u 14:21 >> 16:06
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
"PUTINE, IZAĐI!" Pozvao ruskog predsednika na dvoboj - bizaran video kruži internetom
NEOBIČAN snimak kruži mrežama, a na njemu se vidi mladić koji stoji na Crvenom trgu i izaziva predsednika Rusije Vladimira Putina na dvoboj. Međutim, snimak nije stvaran, već je napravljen uz pomoć veštačke inteligencije, ali sa jasnim ciljem.
18. 03. 2026. u 18:34
Komentari (0)