HRVATSKI MINISTAR ODBRANE TEŠKO POVREĐEN: Biće prevezen iz vinkovačke bolnice u KBC Osijek
MINISTAR odbrane Mario Banožić, koji je jutros učestvovao u saobraćajnoj nesreći kod Vinkovaca u kojoj je jedna osoba poginula, zbog težine povreda biće prebačen u osječki KBC, potvrđeno je iz vinkovačke bolnice u kojoj je Banožić nakon nesreće hospitalizovan, pišu hrvatski mediji.
Foto: Jutjub printskrin/ HINA multimedija/Jutjub printskrin/PIXSELL
Iz bolnice nisu naveli kakve je povrede zadobio ministar Banožić već da se radi o težim povredama te da će tokom dana iz Vinkovaca biti prevezen na dalje lečenje u KBC Osijek.
Saobraćajna nesreća dogodila se na izlazu iz Vinkovaca, a uz ministra koji je bio u ličnom automobilu u nesreći je učestvovao i vozač kombi vozila koji je smrtno stradao.
Banožić je nakon nesreće prevezen u vinkovačku bolnicu gde mu je pružena pomoć.
U toku je uviđaj kojim rukovodi zamenica Županijskog državnog tužilaštva iz Vukovara.
(Telegraf)
BONUS VIDEO: PRINUDNO SLETANjE AVIONA NA NjIVU: Svi putnici su preživeli
Preporučujemo
HAOS U CENTRU ZAGREBA: Automobil završio u izlogu radnje, ima povređenih
20. 10. 2023. u 15:54
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (0)