MALOLETNE UNUKE UBILE STARICU U SARAJEVU: Pokušale sve da prikažu kao prirodnu smrt
U SARAJEVU je ubijena starica za čije ubistvo su osumnjičene njene maloletne unuke.
Ilustracija
Policija je uhapsila i maloletnika koji je bio prisutan u istoj prostoriji gde se desio zločin.
Navodno su zajedno konzumirali alkohol te je je došlo do svađe između maloletnica i starice, te su je one udavile. U prvi mah mislilo se da je reč o prirodnoj smrti, ali nakon obdukcije koja je obavljena utvrđeno je da je starica ubijena.
Da se desilo ubistvo potvrdio je portparol MUP Kantona Sarajevo.
– Imajući u vidu da policijski službenici Uprave policije MUP Kantona Sarajevo, pod nadzorom Kantonalnog tužilaštva Kantona Sarajevo, provode intenzivne mere i radnje na rasvetljavanju i dokumentovanju svih okolnosti vezanih za postojanje osnova sumnje da je izvršeno krivično delo ubistva starije ženske osobe, u ovom momentu, u interesu istrage, ne možemo dati više informacija – kazao je portparol Hadžiabdić.
Kako se nezvanično saznaje, u prostorijama MUP u toku saslušanja maloletnih osoba.
(Srpskainfo)
Preporučujemo
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (2)