ANKETA U HRVATSKOJ: Milanović najpopularniji, Plenković treći
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović i dalje je najpopularniji političar, a prema rezultatima ankete koju je sproveo IPSOS u prvih 20 dana aprila, o njemu pozitivno mišljenje ima 55 odsto ispitanika, a negativno 39 posto.
Foto: Tanjug/Hina/Mario Strmotić/Edvard Sušak
Sledi ga gradonačelnnik Zagreba Tomislav Tomašević o kome pozitivan utisak ima 47 posto, a negativan 35 posto.
Prema istim rezultatima, premijer Andrej Plenković je popravio lični rejting i sada o njemu pozitivan utisak ima 39 posto ispitanika, a negativan 54 posto.
Gradonačelnika Vukovara, bivšeg HDZ-ovca, sada lidera Domovinskog pokreta Ivana Penavu pozitivno vidi 34 odsto anketiranih, dok je suprotnog viđenja 41 odsto, preneli su hrvatski mediji.
Preporučujemo
NEHUMAN ODNOS NEĆE OSTATI BEZ ODGOVORA Zaharova: Militatnta rusofobija Zagreba
25. 04. 2022. u 18:21
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SRBIJA JE POČASNI GOST U PARIZU" Milanović pobesneo: Oni nisu ni u EU, ni u NATO, ni u Koaliciji voljnih
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da Srbija ima ulogu počasnog gosta na vojnom defileu u Parizu povodom Dana Bastilje, a da je Hrvatska počašćena što su je tamo pozvali.
03. 07. 2026. u 15:08
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (1)