TEODORA GENČOVSKA POZITIVNA NA KOVID-19: Bugarska ministarka će ostati pod nadzorom lekara
BUGARSKA ministarka spoljnih poslova Teodora Genčovska pozitivna je na kovid-19 u jeku naglog porasta broja novozaraženih, saopšteno je danas iz ministarstva spoljnih poslova.
Foto Pixabay
Genčovska, koja je vakcinisana sa dve doze, ostaće pod nadzorom lekara, a njene dužnosti će obavljati zamenica ministra spoljnih poslova Irena Dimitrova, saopšteno je iz ministarstva bez dodatnih detalja, prenosi Rojters.
U Bugarskoj su u poslednja 24 sata registrovana oko 6.252 nova slučaja kovida-19, odnosno 4.334 više nego u utorak kada je potvrđeno 1.918 novozaraženih, navodi se u izveštaju ministarstva zdravstva Bugarske.
Zdravstveni zvaničnici Bugarske očekuju ozbiljan porast broja novih infekcija u narednim danima s obzirom da je, s jedne strane u ovoj zemlji najmanji broj vakcinisanih građana u EU, a s druge zbog brzog širenja omikron soja korona virusa.
BONUS VIDEO:
RUSI NA TVITERU POSTAVILI VIDEO IZ SRBIJE: "Čuvar reda" u Kraljevu
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)