NAJSKUPLJI PAS NA SVETU: Evo za koliko je prodat (FOTO)
PAS dobijen ukrštanjem vuka i kavkaskog ovčara prodat je za sumu od 5,7 miliona dolara, a kupio ga je indijski milioner i ljubitelj retkih pasa S. Satiš.
Foto printskrin Jutjub/FOX 29 Philadelphia
On je psu, koji ima samo osam meseci, dao ime Kadabomb Okami, prenosi britanski San.
Štene već ima 75 kilograma i visinu od 76 centimetara, pa se može reći da je pravi div među psima. Okami dnevno pojede tri kilograma sirove piletine.
Satiš je poznat kao ljubitelj i odgajivač pasa iz Bengalora, a poseduje kolekciju od više od 150 pasa različitih rasa.
“Okami je izuzetno retka vrsta psa i izgleda upravo kao vuk. Ova vrsta nikada pre nije prodata nigde na svetu. Pas je odgajen u SAD i zaista je poseban”, kazao je Satiš, objašnjavajući svoju odluku da kupi štene i izdvoji veliku sumu za njega.
Dolazak Okamija u Indiju izazvao je senzaciju, a Satiš se sa njim pojavio u nekoliko ekskluzivnih prilika, uključujući filmske premijere.
Milioner naplaćuje velike sume novca da bi se negde javno pojavio sa ovim jedinstvenim psom, pa tako za pola sata prisustva naplati oko 16.000 dolara.
(sputnikportal.rs)
BONUS VIDEO - RUSIJA LANSIRALA RAKETU: Pogledajte trenutak lansiranja
Preporučujemo
BRITANSKI NAUČNICI: Planiraju ugradnju implanta u mozak alkoholičara i narkomana
16. 03. 2025. u 22:00
JAČI OD ČELIKA, A RASTEGLjIV KAO GUMA: Rešena tajna materijala nad materijalima
13. 03. 2025. u 00:00
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
MOSKVA OTKRILA UKRAJINSKU ZAMKU: Kijev podlim potezom hteo da onesposobi ruske vojnike - FSB zaplenio pošiljku iz Poljske
UKRAJINSKE specijalne službe su isporučile uloške za cipele sa ugrađenim eksplozivnim napravama jedinicama Oružanih snaga Ruske Federacije, saznao je „Militarny“ od izvora u jednoj od specijalnih službi. Prema rečima izvora, operativci su uspeli da izgrade mrežu za isporuku uz pomoć ruskih dobrovoljaca, a prve isporuke su se dogodile početkom marta. Broj predmeta se navodno meri desetinama hiljada.
26. 03. 2026. u 12:34
Komentari (0)