"NAJBOLJA ODLUKA KOJU SAM DONELA": Multimilionerka rasprodala imovinu, pa život počela iznova - Sada živi u kombiju (FOTO)
MULTIMILIONERKA Ketlin Pajl kaže da je prodaja njene vile i svega što poseduje da bi se uselila u kombi i živela sa 30 dolara dnevno najbolja odluka koju je ikada donela u životu.
Foto: Printskrin/Instagram/thecaitawakening
Kejtlin Pajl (36), vlasnica ogromnog bogatstva, odlučila je da se odrekne svega da bi postala digitalni nomad.
Tokom svojih dvadesetih i ranih tridesetih, Kejtlin je imala uspešan posao kao lektor. Do svoje 31. godine zarađivala je 4 miliona dolara godišnje – što joj je omogućilo da kupi ogromnu kuću u Orlandu na Floridi sa svojim bivšim mužem.
Ali, nakon osam godina braka usledio je razvod. Kejtlin je prodala svoju kompaniju za 4 miliona dolara i morala je sama da vodi računa o ogromnoj kući.
Navela da su je brige o novcu, njen razvod i potreba da sama održava vilu doveli do toga da se oseća veoma loše. Tada je odlučila da usvoji minimalistički način života i da bude stalno na putu.
Kupila je kombi Mercedes Sprinter za 88.000 dolara i potrošila 102.000 dolara na renoviranje. U njemu je napravila kuhinju po meri sa velikim frižiderom, sokovnikom i blenderom – i krenula na put.
Kejtlin je do sada putovala u osam država. Radi kao psihološki savetnik, i to onlajn. Kaže da voli da provodi dane isprobavajući nova iskustva kao što je planinarenje.
- Živela sam sama u ogromnoj, praznoj kući, a sada putujem sve vreme.Volim da putujem – i ovo je bila najbolja odluka koju sam ikada donela u životu - rekla je Kejt.
Ona je i dodala:
- Postala sam mnogo samopouzdanija, stekla sam nove prijatelje i čak i izlazila na sastanke sa momcima. Ranije sam odlazila na nekoliko skupih odmora godišnje. To nije bilo održivo. Sada trošim 20 do 30 dolara po danu i živim život koji sam oduvek želela da živim - priznala je Kejt.
Ona je istakla kako ne planira da se odrekne svog nomadskog života, prenosi Infomer.
BONUS VIDEO: "MARADONA - IKONA POP KULTURE": Umetničko delo u čast slavnog Argentinca
Preporučujemo
TRAMPOV SIN DOBIO PRETNjE SMRĆU: Beli prah ispao iz koverte, stigli istražitelji u zaštitnim odelima
27. 02. 2024. u 07:58 >> 08:01
UŽAS NA FLORIDI: Deca kopala rupu na plaži, pesak se urušio i ubio devojčicu
21. 02. 2024. u 13:00 >> 13:02
INCIDENT TOKOM LANSIRANjA SA NUKLEARNE PODMORNICE: Britanska raketa završila kod Floride
21. 02. 2024. u 07:24
TRAMP ŠOKIRAN I OGORČEN ZBOG NAPADA NA PUTINOVU REZIDENCIJU: Detalji razgovora američkog i ruskog predsednika
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je šokiran i ogorčen pokušajem Kijeva da izvede napad na državnu rezidenciju predsednika Rusije Vladimira Putina, izjavio je pomoćnik predsednika Ruske Federacije Jurij Ušakov.
29. 12. 2025. u 17:38
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
ZELENSKI: Spreman sam na susret sa Putinom - postoji jedan uslov
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski izjavio je danas da je spreman da se sastane sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom u bilo kom formatu, ali da je za to potrebno da se ''reči i dela'' ruskog lidera podudaraju.
29. 12. 2025. u 13:08
Komentari (0)