ČUVENI GOVOR SLOBODANA MILOŠEVIĆA: Prva scena u seriji "Porodica" miting "Bratstva i jedinstva"

29. 03. 2021. u 21:44

VEČERAS je počela sa emitovanjem na RTS-u serija "Porodica" koja prarti poslednjih 48 sati zajedničkog života, pre hapšenja, porodice bivšeg predsednika SR Jugoslavije, Slobodana Miloševića.

ЧУВЕНИ ГОВОР СЛОБОДАНА МИЛОШЕВИЋА: Прва сцена у серији Породица митинг Братства и јединства

Foto: Printskrin

Serija počinje velikim govorom Slobodana Miloševića na Ušću, takozvanim mitingom "Bratsva i jedinstva" iz 1988. godine kao sećanje na njegov uspon, a onda se radnja prebacuje u dane neposredno pred njegovo hapšenje.

- Drugarice i drugovi, ovako veliki miting nije bio u Beogradu od kad je oslobođen... - govorio je tada Slobodan Milošević, kojeg u seriji "Porodica", maestralno glumi Boris Isaković.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?