BAJKE U DVA TERMINA: Namlađa publika tokom vikenda uživaće u lutarskim predstavama
POZORIŠTE lutaka „Pinokio“ (u zgradi nekadašnjeg boskopa „Jugoslavija“) prilagodilo je svoje termine izvođenja novim zdravstvenim merama.
Foto: Tanjug
Tako je u subotu, 28.novembra, u podne na repertoaru predstava „Tužni psić“ u režiji Živomira Jokovića , nastala po motivima priče Zdenjeka Florijana. Istog dana u 17 časova, najmlađa publika može uživati u „Šeširu punom boja“, po tekstu i u režiji Ivane Koraksić.
Narednog dana, u 12 časova je na programu „Aladinova čarobna lampa“ po tekstu Aleksandra Novakovića i u postavci Nikole Zavišića, dok je od 17 časova „Karijus i Baktus“ Tubjerna Egnera, u rediteljskom čitanju Stevana Bodraže.
Preporučujemo
GLUMAC DAO OBEĆANjE: Aleksandar Kojić dobio nagradu za monodramu Radoša Bajića (FOTO)
09. 12. 2025. u 22:10
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)