POEZIJA RADOSTI: Muzičko-poetski program glumca Nebojše Milovnovića u Kraljevu
U organizaciji Kulturnog centra „Ribnica“, u Kraljevačkom pozorištu 5. marta biće upriličen besplatni muzičko-poetski program „Poezija radosti“ sa Nebojšom Milovanovićem, glumcem Jugoslovenskog dramskog pozorišta.
KC Ribnica (promo)
Kako je najavljeno, program je sastavljen od izabrane poezije koja obrađuje teme ljubavi, života, smrti i patriotizma, a Milovanović će ovom prilikom besediti pesme Ljubomira Simovića, Branislava Petrovića, Miroslava Antića, Matije Bećkovića, Petra Pajića, Vitomira Nikolića, Milene Marković, Milutina Bojića, Dobrice Erića i Aleksandre Pavićević.
Za muzičku pratnju zadužen je sastav „Le duo“ Ljubice Damčević na violini i Nikole Vidojevića na klaviru na čijem će se repertoaru naći dela Šopena, Satija, Pjacole i Šonfilda, a besplatne ulaznice biće dostupne od sutra u Francuskoj kući u centru Kraljeva, radnim danima od 8 do 14 sati.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
REČ JE NAŠ OBRAZ PRED BOGOM: Nagrada "Stevan Raičković" uručena Slobodanu Ristoviću
10. 07. 2026. u 23:25
PESNIČKI TALENAT IZ VRŠCA: Stefan Kirilov dobitnik nagrade „Milovan Danojlić“ za poeziju
10. 07. 2026. u 19:11
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)