POČINJE NOVA SEZONA U DEČJEM KULTURNOM CENTRU BEOGRAD: Od 1. septembra otvaraju se najmlađima studiji, ateljei,radionice
DEČJI kulturni centar Beograd ove godine obeležiće sedamdeset godina postojanja: od samog osnivanja tadašnjeg Doma pionira, koji će pod tim imenom postojati sve do 1990. godine (kada dobija naziv Dečji kulturni centar Beograd), u ovoj kući neguje se, stvara i razvija dečje stvaralaštvo kroz kreativne radionice, kulturno-obrazovne programe, festivale i manifestacije.
fot:Promo
Brojne aktivnosti koje se organizuju od 1. septembra u Dečjem kulturnom centru Beograd, pružaju deci i mladima mogućnost da razvijaju maštu i pronađu umetnički studio u kojoj bi najradije razvijali svoj talenat.
Deca i mladi, uzrasta od 3 do 18 godina, mogu da zavire u svet kulture kroz muzičku igraonicu, hor, školu pevanja dečje i popularne muzike "Nađi svoju zvezdu", studio glume, pozorišne radionice na engleskom jeziku, baletski studio, likovni atelje, atelje za primenjenu umetnost, studio za strip i karikaturu, radionicu grafike i drugo.
Preporučujemo
NOVOGODIŠNjA ČAROLIJA UZ CIRQUE DU SOLEIL: 20 odsto popusta na predstavu „OVO“
26. 12. 2025. u 12:45
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
KAKO JE ČKALjA DOBIO STAN: Živeo sa porodicom u garsonjeri, a onda je usledila iznenadna poseta u novogodišnjoj noći
LEGENDARNI glumac i jedan od omiljenih komičara bivše Juge, Miodrag Petrović Čkalja zabavljao je generacije gledalaca. "Paja i Jare", "Kamiondžije", "Servisna stanica", "Ljubav na seoski način", Vruć vetar", "Put oko sveta" su samo neka od ostvarenja u kojima je igrao i izazivao kod ljudi jednu od lepših emocija - smeh.
01. 01. 2026. u 12:31
Komentari (0)