NAJPOTRESNIJE FOTOGRAFIJE SA SAHRANE: Patrijarh Porfirije teši Ivanovu majku, udovica se slomila od bola (FOTO)
04. 10. 2021. u 15:44
IVAN Tasovac (55), direktor Beogradske filharmonije, sahranjen je danas oko 15.30 u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju, u prisustvu porodice, prijatelja, predsednika Republike Srbije Aleksandra Vučića, kao i brojnih poznatih ličnosti.
Povezane vesti
PLANIRAO JE VELIKU PROSLAVU: Ivan Tasovac nas je napustio, a nedavno je pričao o ambicioznim poslovnim planovima
DIREKTOR Beogradske filharmonije Ivan Tasovac, koji je sinoć preminuo u 55. godini, govorio je da je institucija koju je godinama vodio njegova druga kuća, te da, u tom pogledu, ima dve želje.
30. 09. 2021. u 23:13
DRAGI NAŠ TASO, NASTAVIĆEMO DA SANJAMO ZAJEDNIČKI SAN: Potresno pismo Beogradske filharmonije kao oproštaj od Ivana Tasovca
BEOGRADSKA filharmonija oprostila se od svog preminulog direktora Ivana Tasovca emotivnim pismom naslovljenim “Ivan Tasovac, 1966—2021 i zauvek“, u kojem navodi da se “od njega ne oprašta, već će nastaviti da sanja njihov zajednički san“.
30. 09. 2021. u 15:47
AJA JUNG NA VEST O SMRTI TASOVCA: Ne mogu da poverujem da mog prijatelja nema
DIREKTORKA Beogradskog festivala igre Aja Jung kazala je za Tanjug da je u šoku zbog iznenadne smrti direktora Beogradske filharmonije Ivana Tasovca i da ne može da veruje da njenog prijatelja više nema.
30. 09. 2021. u 00:16
"ODLAZE NAM NAJBOLJI": Lepa Brena se emotivnom porukom oprostila od Ivana Tasovca (FOTO)
IVAN Tasovac (55), direktor Beogradske filharmonije, preminuo je prošle noći u svom domu u Beogradu oko 21 sat. Ekipa Hitne pomoći pokušala je reanimaciju.
30. 09. 2021. u 08:46
"EKSCENTRIČAN, DUHOVIT, MAŠTOVIT": Radojičić uputio poslednji pozdrav Ivanu Tasovcu
GRADONAČELNIK Beograda prof. dr Zoran Radojičić oprostio se od iznenada i prerano preminulog Ivana Tasovca.
30. 09. 2021. u 09:42
Najnovije iz rubrike
NASTUPA 200 IZLAGAČA IZ ZEMLJE I INOSTRANSTVA : Sajam knjiga i Izložba umetnosti u Novom Sadu od 17- 23. marta
NA međunarodnom Sajmu knjiga i Izložbi umetnosti „Art ekspo“, uz koje će na Novosadskom sajmu od 17. do 23. marta biti održani Sajam obrazovanja „Putokazi“, Sajam gejminga „NS gejms & tek vik“ i Sajam zapošljavanja, nastupiće 200 izlagača, što je 25 više učesnika nego lane.
12. 03. 2026. u 15:48
ANGELA- "IZGUBLJENI SIN" BALKANA: Premijera teksta Dejana Dukovskog "Crno zlato" u režiji Olivera Frljića u Beogradskom dramskom pozorištu
NA poziv Beogradskog dramskog pozorišta, snage su udružile dve regionalne, ali i evropske zvezde: makedonski dramski pisac Dejan Dukovski dobio je porudžbinu da napiše novi tekst, koji je postavio hrvatski reditelj Oliver Frljić.
12. 03. 2026. u 15:16
IZGUBILI SMO OSOBINE LJUDSKE VRSTE: Kristina Pirković o izložbi "Kraj svetlja i još jedan dan" u Salonu Muzeja grada Beograda
U SREDIŠTU istraživanja mlade vizuelne umetnice Kristine Pirković stoji pitanje: Da li čovek i dalje upravlja sopstvenim dostignućima, ili je njima nadvladan?
12. 03. 2026. u 15:00
PREDSTAVA „STRUJOSEK“ STO PEDESETI PUT U ATELJEU 212
JUBILARNA, sto pedeseta predstava „Strujosek“ Aleksandra Radivojevića u režiji Aleksandra Švabića, biće odigrana 13. marta 2026. godine na sceni „Petar Kralj“ u 20:30.
12. 03. 2026. u 11:44
STIGLO POJAČANJE: Jana Bjelica i Ognjen Mićović novi članovi Dramskog ansambla Narodnog pozorišta "Toša Jovanović"
DRAMSKI ansambl Narodnog pozorišta "Toša Jovanović" značajno je pojačan angažovanjem mladih glumaca Jane Bjelice i Ognjena Mićovića.
12. 03. 2026. u 07:19
Komentari (0)