IZLOŽBA "DODIRI I ZRAČENJA" U POŽAREVCU: Svečano otvaranje u gradskoj galeriji
U GRADSKOJ Galeriji savremene umetnosti u Požarevcu, večeras u 19 sati, otvara se izložba „Dodiri i zračenja“ autora Griše Masnikose iz Beograda.
foto:D.Novković
Ovaj akademski slikar, rođen u Šibeniku, do sada je izlagao na više samostalnih i kolektivnih izložbi i učestvovao na brojnim likovnim kolonijama.
Njegovi radovi u gradskoj galeriji na Starom korzou u Požarevcu, mogu se pogledati do 18. avgusta.
Preporučujemo
KAMEN U ARHITEKTURI I UMETNOSTI: Međunarodna izložba u Smederevskoj Palanci
04. 08. 2021. u 20:21
OSAM DECENIJA OD USTAŠKOG ZLOČINA U PREBILOVCIMA: Sećanje na Srbe bačene u jamu
04. 08. 2021. u 17:27
IZLOŽBA U ETNOGRAFSKOM MUZEJU: Postavka iz Zrenjanina pred Beograđanima
04. 08. 2021. u 17:38
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)