PESNICAMA JE UDARAO VIŠE PUTA: Napadnuta žena u Nišu, osumnjičeni dobio krivičnu prijavu
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu uhapsili su N. E. (1991) iz Niša zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nasilničko ponašanje.
Foto: S.B.
Sumnja se da je on sinoć, u centru grada, pesnicama više puta udario tridesetšestogodišnju ženu.
Žena je sa povredama prevezena u Klinički centar Niš.
Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Nišu, osumnjičenom je određeno zadržavanje i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu.
Preporučujemo
TUČA U CENTRU NIŠA: Žena prebačena u Urgentni centar, muškarac je šutnuo u glavu
26. 02. 2021. u 23:36
PRIVEDEN BAKA PRASE: Policija presrela njegov automobil, "Parking servis" odneo vozilo
22. 02. 2021. u 18:55
MEDVEDEV BRUTALNO ZAPRETIO UKRAJINI, FRANCUSKOJ I BRITANIJI: Rusija bi morala odgovoriti nuklearnim udarom
ZAMENIK predsednika ruskog Saveta bezbednosti Dmitrij Medvedev zapretio je da bi Rusija mogla upotrebiti taktičko nuklearno oružje protiv Ukrajine, Francuske i Ujedinjenog Kraljevstva ukoliko bi Pariz i London Kijevu pružili nuklearnu tehnologiju.
24. 02. 2026. u 13:45
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)