ODNEO LAP-TOP, REGISTRE I PEČATE: Lebančanin uhapšen zbog provale u komunalno preduzeće
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Lebanu uhapsili su I. M. (34) iz Lebana, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teška krađa.
Foto D.N.
On se sumnjiči da je 17. februara ove godine provalio u kancelarije jednog komunalnog preduzeća i ukrao laptop, registar u kome se nalazila razna dokumentacija i tri pečata.
Pretresom stana i drugih prostorija osumnjičenog, policijski službenici pronašli su ukradene predmete i vratiće ih preduzeću.
Osumnjičenom je, po ovlašćenju osnovnog javnog tužioca u Lebanu, određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužilaštvu.
Preporučujemo
UKRADENI BAKAR KRIO U KANTAMA ZA FARBU: Uhapšen Boranin zbog krađe vredne sirovine
17. 02. 2021. u 20:24
PROVALIO U KUĆU I UZEO OKO 3.000 DINARA: Uhapšen osumnjičeni mladić iz Žitorađa
11. 02. 2021. u 18:43
TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio
PREMIJER Mađarske Viktor Orban objavio je na društvenoj mreži Iks pismo koje je dobio od Donalda Trampa, u kojem predsednik Sjedinjenih Američkih Država ističe da su odnosi SAD i Mađarske jači nego ikada i da se zasnivaju na zajedničkim vrednostima.
09. 01. 2026. u 10:22
BRITANCI TVRDE: Ovo je Trampov plan za Grenland, pogledajte šta nudi američki predsednik
SJEDINjENE Američke Države žele da ponude Grenlandu sporazum o slobodnom pridruživanju, sličan onom koje Vašington ima sa pojedinim malim državama u Tihom okeanu, saznaje Ekonomist.
06. 01. 2026. u 14:39
VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice
BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.
09. 01. 2026. u 08:42
Komentari (0)