UŽAS NA AUTO-PUTU: Kod Grdelice pronađeno beživotno telo muškarca
TELO za sada nepoznatog muškarca pronađeno je na autoputu između Leskovca i Vranja kod Grdelice, potvrđeno je u leskovačkoj policiji.
Foto: I. Marinković
Još uvek se vrši uviđaj na terenu, a istraga će utvrditi na koji način je nesrećni čovek preminuo.
Kako nezvanično saznajemo iz izvora bliskog istrazi, sumnja se da je čovek ubijen, a da je njegovo telo izbačeno iz automobila nasred autoputa.
- Slučaj je predat javnom tužilaštvu, a čekaće se i na obdukcioni nalaz, kako bi se utvrdili detalji. Pokušavamo da identifikujemo žrtvu - kažu u PU Leskovac.
Prijavu o nepomičnom telu na autoputu dobili su jutros oko 3 sata lekari Hitne pomoći u Leskovcu, koji su na licu mesta samo mogli da konstatuju smrt.
(Kurir)
Preporučujemo
HOROR U SELU KO BRATUNCA: Izbio požar u kući, preminuo muškarac
09. 02. 2021. u 09:53
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)