SAOBRAĆAJKA U CENTRU KIKINDE: Kamion komunalne firme udario staricu, prevezena u bolnicu
U CENTRU Kikinde u utorak popodne, oko 15 sati i 30 minuta, dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj je teže telesne povrede zadobila žena B.I. (78) iz tog grada.
Foto: Arhiva/ R.Šegrt
Kako je “Novostima” potvrđeno u Policijskoj upravi, ženu je udario kamion komunalne firme, koji sakuplja smeće iz domaćinstava i poslovnih zgrada. Nakon ukazane pomoći u lokalnoj Opštoj bolnici, žena je zbog težine povreda na dalje lečenje prebačena u Klinički centar Vojvodine u Novi Sad.
- Nesreća se dogodila na Gradskom trgu, u pešačkoj zoni, kod zgrade NIS-a. Žena je išla peške, kada ju je udario kamion komunalne firme, koji se u tom trenutku kretao u rikverc. Žena je zadobila teške telesne povrede i nalazi se na bolničkom lečenju u Novom Sadu – rečeno nam je u kikindskoj policiji.
U Kliničkom centru Vojvodine, nismo uspeli da dobijemo informaciju o prirodi povreda i stanju povređenje žene iz Kikinde.
Foto: Arhiva/ R.Šegrt
Preporučujemo
"ŠTA ME GLEDAŠ", PA IZVUKAO NOŽ: Optužnica za pokušaj ubistva
26. 01. 2026. u 16:28
"NOVOSTIMA" POTVRĐENO: Uhapšen osumnjičeni za ubistvo Živka Bakića
26. 01. 2026. u 15:48
ZATEČEN U LOKALU SA NOVCEM: U Žablju uhapšen N.J. (41) osumnjičen za krađu
26. 01. 2026. u 15:02
SPREMA SE VELIKI SUKOB? OGLASILO SE MINISTARSTVO: Na stolu plan evakuacije turista u slučaju rata
IZRAELSKO Ministarstvo turizma saopštilo je danas da je pripremilo plan za evakuaciju oko 42.000 turista koji se trenutno nalaze u Izraelu, ukoliko zemlja bude primorana da zatvori svoj vazdušni prostor zbog straha od novog sukoba sa Iranom.
26. 01. 2026. u 14:07
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)