PRITVOR ZBOG SILOVANJA BIVŠE DEVOJKE: Požarevljanin već bio osuđivan za napastvovanje

Д. Н.

21. 10. 2020. u 10:04

Na predlog višeg javnog tužioca, sudija za prethodni postupak Višeg suda odredio je jednomesečni pritvor za M. R. (33) iz Požarevca i protiv njega pokrenuo istragu, zbog sumnje da je silovao svoju bivšu devojku.

ПРИТВОР ЗБОГ СИЛОВАЊА БИВШЕ ДЕВОЈКЕ: Пожаревљанин већ био осуђиван за напаствовање

Viši sud u Požarevcu / Foto D. N.

Odluka o pritvoru doneta je da osumnjičeni ne bi uticao na svedoke i da ne bi ponovio krivično delo.

Prema navodima iz krivične prijave, on se sumnjiči da je u noći između 17. i 18. oktobra, u svom iznajmljenom stanu u centru Požarevca, fizički napao i silovao bivšu devojku, staru 22 godine.

Uhapšen je iste večeri, da bi u utorak uveče bio saslušan pred tužiocem, negirajući krivično delo, za koje je zakonom zaprećena kazna od pet do 12 godina zatvora.

Za isto delo on je već bio osuđen 2010. godine, na dve godine zatvora, što je u to vreme bila minimalna kazna, a maksimalna je iznosila 10 godina. Ove godine osuđen je i u Osnovnom sudu, i to na tri godine zatvora, jer je izvršio nasilje nad još jednom svojom bivšom devojkom.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (0)

Ciklus i gubitak gvožđa: Skriveni razlog za umor kod mnogih žena