POSLE NESREĆE NA MILJAKOVCU: Aleksandar (17) i dalje u teškom stanju, sutra sahrana oca Miloša

ALEKSANDAR Žugić (17), koji je povređen u saobraćajnoj nesreći u noći između ponedeljka i utorka, u beogradskom naselju Miljakovac, u veoma teškom je stanju i, i dalje je životno je ugrožen, kažu za "Novosti" iz Urgentnog centra.

ПОСЛЕ НЕСРЕЋЕ НА МИЉАКОВЦУ: Александар (17) и даље у тешком стању, сутра сахрана оца Милоша

Foto: Facebook

Sahrana njegovog oca Miloša, koji je poginuo u udesu, zakazana je za sutra, na beogradskom groblju Orlovača.

Podsetimo, do nesreće je došlo, iz još uvek neutvrđenih razloga kada je Miloš Žugić, vozeći BMV, izgubio kontrolu nad vozilom i udario u drvo. Prema prvim nezvaničnim informacijama iz istrage, sumnja se da je do nesreće došlo usled neprilagođene brzine ili kvara na automobilu. Alkohol je isključen, s obzirom da ga Miloš Žugić, kako tvrdi porodica i prijatelji, nikada nije okusio.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

NATO SE MENJA IZ KORENA: Počinje ključni samit - tektonske promene i redefinisanje odbrane Zapada