DIREKTOR VODOVODA U BORU PODNEO OSTAVKU: Potez usledio par dana nakon hapšenja trojice radnika, poznat i razlog (FOTO)
KAKO SAZNAJU "Novosti", direktor Vodovoda u Boru, Goran Pavić, podneo je ostavku nakon što su uhapšeni radnici JKP "Vodovod", Srđan J. i Dejan D. uhapšeni zbog postojanja osnovane sumnje da su ubili Danku Ilić, a brat osumnjičenog Dejana, pokojni Dalibor D. za pomaganje da se sakrije telo devojčice.
Foto: Društvene mreže
U obrazloženju ostavke naveo je da ostavku podnosi iz moralnih razloga duboko potresen ovom tragedijom.
Podsetimo, majka Dejana i Dalibora Dragijevića biće takođe saslušana u prostorijama MUP-a.
Najpre zbog toga što je potraga za telom devojčice još uvek u toku, pa se i dalje radi na utvrđivanju ko je sve imao veze sa ovim stravičnim delom.
Foto: Igor Mitrović
Iako je dom Dragijevića zaključan, policijski službenik i danas obezbeđuje selo Zlot, pa pretpostavljamo da Svetlana neće napuštati uskoro ovaj kraj, upravo zbog saslušanja na koje se mora odazvati.
Ispred doma osumnjičenog za ubistvo dvogodišnje devojčice Dejana Dragijevića sve je pusto.
Od četvoročlane porodice, ostala je samo majka Svetlana, međutim, kako saznajemo, i ona je napustila kuću.
BONUS VIDEO: POTRESNE SCENE IZ BORA - Igračke i cveće za malu Danku - građani se opraštaju od ubijene devojčice
Preporučujemo
"ZAKUCAO" SE U BANDERU: Saobraćajna nesreća kod Sava centra u Beogradu
11. 03. 2026. u 21:31
"PAO" SA 2,5 KILA MARIHUANE: Uhapšen V.T. (37) u Beogradu
11. 03. 2026. u 20:10
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)