UMRO SIN KOJI JE PRETUKAO OCA U SURČINU: Sumnja se da ga je izdalo srce u pritvoru
U PRITVORU je, pre dva dana, umro M. V. (43) koji je pretukao oca Ž. V. (71) iz Surčina. Nezvanično, njega je izdalo srce.
Foto: Novosti
Podsećanja radi, policija u Surčinu, u subotu u toku noći, uhapsila je M. V. pod sumnjom da je oca Ž. V. nazivao pogrdnim imenima, oborio na zemlju i gazio ga nogama po glavi.
U trenutku nasilja bio je pod dejstvom alkohola.
Nesrećni čovek rekao je policiji da je "samo zamolio sina da ne pije više". Tada je počeo da ga vređa i udara.
U jednom trenutku nesrećni čovek je uspeo da se spase i pozove policiju.
(Telegraf.rs)
BONUS VIDEO: MASAKR KOD VRŠCA: Decak (13) sekirom ubio 12 jaganjaca
Preporučujemo
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)