SUBOTICA POD OPSADOM POLICIJE: Sužava se krug oko muškarca koji je ubio ženu
UBISTVO se dogodilo oko 14 časova
Foto R. Šegrt
Nakon što je muškarac izbo svoju suprugu nasmrt policija je opkolila Suboticu.
On je posle zločina pobegao, a kako se navodi, pripadnici MUP-a "češljaju" ceo grad.
Zatvoreni su delovi grada kroz koje je moguće da ubice pokuša da pobegne, vrši se kontrola vozila i obilaze mesta na kojima bi ubica eventualno mogao da se krije.
Ubistvo se dogodilo oko 14 časova
(Telegraf)
BONUS VIDEO: Stotine hiljada ljudi u Hajd parku u Londonu
Preporučujemo
UŽAS U SUBOTICI: Muškarac nožem ubio ženu, policija traga za napadačem
20. 09. 2022. u 15:41
BRANIO SE ĆUTANjEM: Saslušan osumnjičeni za teško ubistvo žene u Zemunu
20. 09. 2022. u 13:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)