ZORAN MARJANOVIĆ STIGAO U PALATU PRAVDE: Nastavlja mu se suđenje za ubistvo supruge Jelene
U VIŠEM sudu u Beogradu za danas je zakazano ročište Zoranu Marjanoviću, optuženom da je 2. aprila 2016. brutalno ubio svoju suprugu pevačicu Jelenu Marjanović na nasipu Crvenka u beogradskom naselju Borča.
Foto: Z.U.
Marjanović je oko 10 sati u pratnji advokata stigao u Palatu pravde.
Podsetimo, na poslednjem suđenju veštaci nisu mogli sa sigurnošću da potvrde da je blato pronađeno na pantalona Zorana Marjanovića isto ono sa mesta na kom je Jelena ubijena.
Marjanović je jedini osumnjičeni za teško ubistvo pevačice i ukoliko se dokaže da je kriv, preti mu do 40 godina zatvora.
Foto: Z.U.
Prošlog petka slučaj Marjanović opet je izazvao veliku buru u javnostu kada je na televiziji Insajder objavljen audio-snimak na kom Zoran Marjanović razgovara sa policijskim službenicima tog kobnog 2. aprila 2016. i prijavljuje nestanak svoje supruge.
BONUS VIDEO - SAHRANA KIKE ĐUKIĆ: Porodica i prijatelji ispraćaju jutjuberku na večni počinak
Preporučujemo
DROGIRAN DIVLjAO PO BEOGRADU: Muškarac na Voždovcu isključen iz saobraćaja
21. 12. 2021. u 09:10
SUDAR AUTOBUSA I AUTA NA NOVOM BEOGRADU: Vozač "punta" hitno prevezen u Urgentni centar
21. 12. 2021. u 09:46
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)