VATROGASAC POVREĐEN U INĐIJI: Posle velikog požara, zadobio opekotine po stomaku!
JEDAN vatrogasac od 15 njih koji su se nekoliko sati borili sa vatrenom stihijom na auto- otpadu u Inđiji lakše je povređen, prenose mediji.
Foto: MUP
Kako se nezvanično saznaje vatrogasac je zadobio opekotine po stomaku i ukazana mu je lekarska pomoć.
Podsetimo, auto-otpad u Vinogradarskoj ulici u Inđiji koji se prostire na površini od oko 500 kvadratnih metara, danas oko 12.30 sati zahvatio je veliki požar.Vatrogasci su odmah izašli na teren i nakon nekoliko sati su uspeli da ga lokalizuju. Srećom, osim jednog vatrogasca, povređenih više nije bilo ali je pričinjena ogromna materijalna šteta.
U prvom trenutku na licu mesta angažovano je šest vatrogasnih vozila sa 15 vatrogasaca spasioca. Uzrok požara još uvek nije poznat ali će se nakon gašenja pokrenuti istraga kojom će biti utvrđeno odakle je požar krenuo i šta ga je izazvalo.
Prema rečima stručnjaka u većini slučajeva uzrok požara je ljudska greška te se i u ovom slučaju ne isključuje ta mogućnost. Prema nezvaničnim informacijama ovo nije prvi požar na ovom placu, goreo je, navodno i pre dve godine.
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)