DVOJICA ZADRŽANA NA TREŽNJENJU: Policija u Južnobačkom okrugu za dan iz saobraćaja isključila četiri vozača
POLICIJSKA uprava u Novom Sadu je, 28. novembra, na području Južnobačkog okruga, otkrila i sankcionisala ukupno 437 prekršaja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima.
G.Šljivić
Na ovom odručju, iz saobraćaja su isključena četiri vozača i dva vozila, a zadržana su dva vozača, jer su vozili pod dejstvom alkohola. Zadržani vozači biće privedeni sudiji za prekršaje.
U protekla 24 sata, na području Južnobačkog okruga, dogodilo se osam saobraćajnih nesreća, u kojima je šest osoba zadobilo lake telesne povrede.
U istom periodu, na području Grada Novog Sada, dogodile su se tri saobraćajne nesreće, u kojima su dve osobe lakše povređena.
Preporučujemo
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)