POTRESNE SCENE NA SAHRANI ŠESTOČLANE PORODICE: Pozlilo majci nastradale žene - jecaji odjekuju grobljem (VIDEO)

Љ. П.

26. 08. 2024. u 13:49 >> 14:13

ŠESTOČLANA porodica, koja je izgorela u požaru u Novom Sadu, biće sahranjena danas.

ПОТРЕСНЕ СЦЕНЕ НА САХРАНИ ШЕСТОЧЛАНЕ ПОРОДИЦЕ: Позлило мајци настрадале жене - јецаји одјекују гробљем (ВИДЕО)

Foto: Lj.p.

Počelo je opelo u kapeli za šestočlana porodicu, čuju se jecaji. Četiri sveštenika drže opelo za nastradale roditelje i njihovo četvoro dece. Ljudi donose belo sveće.

Jedan od sveštenika je u oproštajnom govoru rekao da je velika tragedija ostavila dubok trag, i da niko nije ostao imun na nesreću.

Ispred kapele dežura Hitna pomoć, a pozlilo je dvema osobama, od kojih je jedna majka tragično nastradale žene u požaru Lj. O.

Na mesno groblje u Đurđevu došli su Milan Đurić, gradonačelnik Novog Sada, i Uroš Radanović, predsednik opštine Žabalj.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

SVET JE ZAPANJEN! Niko ne može da veruje šta je Rus uradio u Srbiji! (VIDEO)