SEDMORO POVREĐENIH U SEVOJNU: Troje dece i policajac u bolnici (FOTO)
U roku od 15 minuta na magistrali Požega – Užice dogodila su se dva udesa: prvo su se direktno sudarila dva automobila, povređeno je troje dece i troje odraslih, a zatim je još jedno vozilo sudarilo sa motociklom kojim je upravljao saobraćajni policajac na putu ka mestu prvog udesa.
Novosti
Šest osoba u prvom udesu je povređeno, među njima je troje dece i oni su zbrinuti u užičkoj Opštoj bolnici.
Na licu mesta, posle direktnog čeonog sudara mogla su se videti dva potpuno smrskana automobila.
N. Mitrovic/FB
Ubrzo su stigli policija,vatrogasci i hitna pomoć, a spasioci su sekli vozila kako bi izvukli povređene.
U tom trenutku došlo je do drugog udesa kada se automobil sudario sa policijskim motociklom. Policajac ce kretao ka mestu prvog udesa. Posle ovog sudara, povređeni policajac je prebačen u Opštu bolnicu.
Uskoro opširnije…
Preporučujemo
ZGRNULA SKORO POLA MILIONA EVRA: Uhapšena Nišlijka (53) - 12 godina potkradala firmu
17. 12. 2025. u 19:34
FICO ZAGRMEO: Ono što Brisel radi Srbiji nema nikakve veze sa zdravim razumom!
PREMIJER Slovačke Robert Fico izjavio je danas da će na samitu EU - Zapadni Balkan govoriti u korist Srbije, kao i da ono što EU radi Srbiji nema veze sa zdravim razumom i da je kažnjavaju zbog njenih suverenih stavova.
17. 12. 2025. u 15:34
"SRBE SU RASTRGLI, RASTRGLI SU JEDAN NAROD" Putin žestoko udario po Evropi: Tamo nema civilizacije, samo degradacije!
ISPOSTAVILO se da na Zapadu nema nikakve civilizacije, već samo kontinuirana degradacija, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin na proširenom kolegijumu Ministarstva odbrane Rusije.
17. 12. 2025. u 13:13
MIMU ZAUSTAVILA POLICIJA: Iznenadilo ih je ono što su zatekli u kolima
NAKON što ih je zaustavila policija, prizor u kolima ih je iznenadio...
17. 12. 2025. u 10:09
Komentari (0)