PRONAĐENA DEVOJČICA IZ KIKINDE: Potraga trajala od 24. januara

Petnaestogodišnja J. G. iz okoline Kikinde, koja je nestala 20. januara, pronađena je danas živa, zdrava i nepovređena, potvrđeno je u policiji u Kikindi.

ПРОНАЂЕНА ДЕВОЈЧИЦА ИЗ КИКИНДЕ: Потрага трајала од 24. јануара

Foto Fejsbuk

- Maloletnica je pronađena bez povreda, živa, i zdrava, na mestu na koje je svojevoljno otišla, tako da u njenom nestanku nema elemenata krivičnog dela - potvrđeno je u Policijskoj upravi u Kikindi.

Devojčica je nestala 20. januara, a nestanak policiji prijavljen je 24. januara. Od tada je trajala potraga za njom. Alarmantna situacija nastala je juče kada su rođaci preko društvenih mreža objavili da je traže i da je poslednji put viđena 20. januara, oko 13 sati, u Mokrinu. Policija je tragala za maloletnicom u saradnji sa Centrom za socijalni rad i nadležnim tužilaštvom, krijući od medija njen identitet. Ipak, preko društvenih mreža se saznalo i njeno ime, koje su rođaci objavili, kao i njenu fotografiju.

Na sreću, sve se dobro završilo, kako se i očekivalo u kikindskoj policiji.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (0)

HUMANOST U GLAVNOJ ULOZI: Fondacija Mozzart nastavlja sa ulaganjima u zajednicu