OBORENA DVA PEŠAKA U BEOGRADU: Povređene dve žene u Rakovici i Starom Gradu
DVE saobraćajne nesreće u kojima su oborena dva pešaka dogodile su se večeras u Rakovici i Starom Gradu.
Foto: Shutterstock
U Ulici Slavka Rodića u Rakovici oborena je žena (35).
U svesnom stanju prevezena je na VMA.
Druga saobraćajna nesreća dogodila se na uglu Gundulićevog venca i Ulice Žorža Klemensoa gde je oborena takođe žena (73).
Ona je, sa prelomom noge, prevezena je u KBC Zvezdara.
(Telegraf)
Preporučujemo
PUCNjAVA U POZNATOM RESTORANU NA NOVOM BEOGRADU: Izrešetan jedan od vođa navijača?
06. 12. 2025. u 21:30
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)