BEOGRAĐANIN STRADAO U STRAVIČNOJ NESREĆI U REPUBLICI SRPSKOJ: Spasioci iz provalije izvukli smrskan auto (FOTO)
BEOGRAĐANIN Nikola M. poginuo je stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u mestu Ulog kod Kalikovika u Republici Srpskoj.
Foto: Facebook/Spasilačka služba WOLF
Kako su mediji preneli, nesreća se dogodila na gradilištu hidrocentrale na Neretvi, a poginuli Beograđanin je bio poslovođa u firmi koja izvodi radove.
- Za sada nije poznato kako je došlo do ove stravične nesreće, a automobil se survao niz liticu visoku oko 50 metara - kaže izvor i dodaje da će dalja istraga utvrditi kako je došlo do nesreće sa smrtnim ishodom.
U izvlačenju tela nastradalog učestvovali su pripadnici Spasilačke službe Volf iz Foče i Gorske službe spašavanja iz Bijeljine.
Ova Spasilačka ekipa na svom Fejsbuk profilu objavila je fotografije sa mesta nesreće.
(Avaz)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
IRAN POSLAO HITNU PORUKU NAŠIM KOMŠIJAMA: Nemojte to da dozvolite Americi!
IRAN je danas upozorio Bugarsku da ne dozvoli Sjedinjenim Američkim Državama korišćenje svoje teritorije za vojne operacije protiv Teherana, nakon što je bugarska vlada najavila da će tražiti odobrenje parlamenta za razmeštanje američkih aviona za dopunu goriva u toj zemlji.
21. 07. 2026. u 18:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
22. 07. 2026. u 11:46 >> 23:04