UŽAS U ALEKSINCU: Podvodili devojku za novac, a onda je prodali!
POLICIJA u Aleksincu uhapsila je žene E. T. (24) i D. B. (24), kao i dva muškarca Z. B. (24) i O. M. (32), svi iz Aleksinca, jer su devojku (20) podvodili muškarcima za novac.
Foto: D. Novković
Nakon par meseci oni su nesrećnu devojku prodali jednoj osobi u Smederevskoj Palanci.
Kako kaže izvor iz istrage, E. T. i D. B. su pozvale žrtvu da dođe kod njih kući i da im čuva decu.
- Čim je došla, osumnjičene su joj oduzele dokumenta. Zatim su je naterali na prostituciju. Dok su je podvodili, osumnjičeni muškarci Z. B. i O. M. su stalno bili u njenoj pratnji kako bi kontrolisali da devojka ne pobegne - rekao je naš sagovornik.
Posle par meseci seksualne eksploatacije, osumnjičeni su odlučili da prodaju devojku jednom muškarcu koji živi u Smederevskoj Palanci.
Policija je uhapsila okrivljene kojima se na teret stavlja krivično delo trgovina ljudima. Svima je određeno zadržavanje do 48 sati.
(Informer)
BONUS VIDEO - NAĐENO TELO U NIŠAVI: Policija na licu mesta
Preporučujemo
TRAGEDIJA U BOGATIĆU: Muškarac upao u izvor sa vrelom vodom od 80 stepeni i izgoreo
23. 03. 2022. u 11:56
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)