NAPALI MALOLETNIKE: Kraljevačka policija uhapsila dvojicu razbojnika
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kraljevu uhapsili su Kraljevčane D.S.(29) zbog sumnje da je počinio krivično delo razbojništvo i M.P.(21) zbog sumnje da je izvršio krivično delo ugrožavanje sigurnosti.
G.Šljivić
Oni se sumnjiče da su u nedelju, posle ponoći, na ulici u Kraljevu, presreli dva maloletnika, nakon čega je M.P., držeći nož u ruci, pretio šesnaestogodišnjaku, koji je potom pobegao sa lica mesta.
D.S. je, kako se sumnja, uz pretnju nožem, od sedamnaestogodišnjaka uzeo mobilni telefon i novčanik, a zatim ga oborio na zemlju i zadao mu više udaraca rukama i nogama u predelu glave i tela, kao i više posekotina nožem u predelu nogu.
Povređenom maloletniku ukazana je lekarska pomoć u kraljevačkom Domu zdravlja, gde mu je konstatovana teška telesna povreda, dok je osumnjičenima određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni nadležnim tužilaštvima u Kraljevu.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
Komentari (0)