STRAVIČNO PORODIČNO NASILJE U OBRENOVCU: Davio sina, pretukao ženu i pretio joj ubistvom

Jelisaveta Ljutić

13. 08. 2024. u 13:37

U OSNOVNO javno tužilaštvo u Obrenovcu priveden je i saslušan S. M. (48) koji je uhapšen zbog nasilja u porodici, odnosno nad suprugom S. Ž. (46) i sinom R. M. (15).

СТРАВИЧНО ПОРОДИЧНО НАСИЉЕ У ОБРЕНОВЦУ: Давио сина, претукао жену и претио јој убиством

Foto Shutterstock

Danijela Sinđelić, portparol Tužilaštva, pojašnjava:

- Osumnjičeni je priveden i saslušan - na teret mu se stavlja teško delo, za koje je predviđena višegodišnja zatvorska kazna, kao i izricanje bezbednosne mere - kaže portparol. - Na predlog Tužilaštva, osumnjičenom je određen pritvor do 30 dana, kako boravkom na slobodi ne bi ponovio delo ili uticao na oštećene i svedoke tokom istrage.

Prema prvim informacijama, S. M. je, u nedelju, u alkoholisanom stanju, posle verbalne svađe sa suprugom S. Ž. i sinom R. M. u porodičnoj kući u Obrenovcu, oboje napao verbalno i fizički.

Nesrećnu ženu je on psovao, vređao, pretio joj da će ubiti i nju i dete, a zatim je sina uhvatio za vrat i - davio.

Kako nezvanično saznajemo iz izvora bliskih istrazi, S. M. ovo nije prvi put da je prijavljen za nasilje u porodici.

Njemu je, zbog istog dela, već izricana bezbednosna mera zabrane komunikacije i prilaska supruzi koju je, navodno, i ranije zlostavljao, a bio je i uslovno osuđen za nasilje u porodici.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

SLUČAJNO SAM SAZNAO DA IMAM LEUKEMIJU : Bivšem voditelju Pinka život se preko noći okrenuo