DEVOJKA IZAZVALA NEZGODU PIJANA I DROGIRANA: Policija u Leskovcu i Vlasotincu sankcionisala više od 20 vozača

Игор Митић
Igor Mitić

04. 03. 2024. u 15:43

DVADESETJEDNOGODIŠNjA devojka, vozeći „sitroen“ sa probnom vozačkom dozvolom, pod dejstvom kokaina i 2,01 promila alkohola u organizmu, izazvala je saobraćajnu nezgodu tokom minulog vikenda.

ДЕВОЈКА ИЗАЗВАЛА НЕЗГОДУ ПИЈАНА И ДРОГИРАНА: Полиција у Лесковцу и Власотинцу санкционисала више од 20 возача

foto: I.Mitić

Policijska uprava u Leskovcu je saopštila da nije ustupila prvenstvo prolaza vozaču „bmv“(33) i da je udarila u njegov automobil. Srećom, u ovoj saobraćajnoj nezgodi nije bilo povređenih osoba.

Pripadnici policije su u Leskovcu i Vlasotincu, tokom vikenda, alkotestestirali 892 i sankcionisali 21 vozača koji su učestvovali u saobraćaju pod dejstvom alkohola i psihoaktivnih supstanci.

Iz saobraćaja su isključeni vozač „pasata“(26) sa 1,94 promila alkohola u organizmu, kao i vozač „renoa“(44) pod dejstvom benzodiazepamina.

Policija je zaustavila trojicu biciklista, starih 59, 76 i 35 godina, sa 1,93, 1,33 i 1,8 promila alkohola, dok je jedan biciklista zaustavljen sa čak 3,04 promila alkohola u organizmu.

Ovim vozačima je određeno zadržavanje i protiv njih, kao i ostalih vozača koji su zatečeni u prekršaju, biće podnete odgovarajuće prekršajne prijave.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

Ciklus i gubitak gvožđa: Skriveni razlog za umor kod mnogih žena