UKRAO PREHRAMBENU ROBU VREDNU 17.000 dinara: Lopov zaćutao u Tužilaštvu, sud mu odredio pritvor
U Trećem osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu saslušan je N.D. (42) zbog krađa koje je izvršio dana 18. i 21. novembra 2023. godine.
Foto: Tanjug/Miloš Milivojević
On je osmunjičen da je u maloprodajnom objektu u Novom Beogradu tada ukrao prehrambenu robu vrednu oko 17.000 dinara
Osumnjičeni nije želeo da iznosi odbranu, a imajući u vidu da se radi o višestruko osuđivanom za krivična dela protiv imovine i protiv kog se već vodi postupak pred Trećim osnovnim sudom u Beogradu za isto delo, Tužilaštvo je podnelo nadležnom sudu predlog za određivanje pritvora, koji je i određen.
Preporučujemo
U SURČINU ZAPLENjENO OKO 100 KILA MARIHUANE: Droga upakovana u 10 kutija
24. 01. 2026. u 16:53
UHAPŠEN NASILNIK IZ SAČEKUŠE U SURČINU: Pretukli mladića u sačekuši
24. 01. 2026. u 12:15
"TRAMP TAMO DA IZBACI 1000 VOJNIKA NA OSTRVO, NIKO MU SE NEĆE SUPROSTAVITI" Vučić o Grenlandu - Kada pitam a kako Kosovo, svi spuste glavu!
GOVOREĆI jutros u emisiji "Jutro" na Televiziji Prva, predsednik Srbije Aleksandar Vučić dotakao se i licemerja međunarodne zajednice kada je u pitanju odnos koji sada imaju po pitanju Grenlanda i onaj koji su nekada imali po pitanju Kosova i Metohije.
25. 01. 2026. u 13:20
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)