OSUMNJIČENA ZA KRAĐU TEPIHA I ZAVESA: Uhapšena Surduličanka
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Surdulici uhapsili su N. M. (34) iz okoline Surdulice, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršila krivično delo teška krađa.
Foto: J. S.
Kako se sumnja, ona je obila jednu kuću iz koje je ukrala tepihe, zavese, kuhinjski pribor i druge stvari u vrednosti od oko 400.000 dinara. Policija je pronašla deo ukradenih stvari i vratila ih vlasniku.
Osumnjičena će, uz krivičnu prijavu, biti privedena zameniku tužioca Osnovnog javnog tužilaštva u Vladičinom Hanu.
CNN OBJAVIO DA JE IRAN PROGLASIO VELIKU POBEDU, TRAMP POLUDEO Saopštenje je velika prevara, nadležni utvrđuju da li je počinjeno krivično delo
IRAN je saopštio da je ostvario veliku pobedu i primorao Sjedinjene Američke Države da prihvate njegov plan u 10 tačaka, navodi se u saopštenju Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana koje su preneli državni mediji, tvrdi CNN. Tramp je na obajvu CNN-a ekspresno reagovao i optužio ih za prevaru.
08. 04. 2026. u 02:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
SAŠI OTKRIVENO TEŠKO OBOLjENjE Doktor ostao u čudu: "Ovo nisam video u zadnjih 20 godina"
"OD srednje škole muku mučim s tim..."
10. 04. 2026. u 09:52
Komentari (0)