UZ PRETNJU NOŽEM OPLJAČKALI TRI LOKALA: Uhapšen Kragujevčanin i njegov maloletni saučesnik

V.N.

09. 03. 2023. u 08:41

L. B. (21) iz Kragujevca uhapšen je, dok će protiv tinejdžera (17) po nalogu nadležnog tužilaštva biti podneta krivična prijava u redovnom postupku, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili više krivičnih dela razbojništvo.

УЗ ПРЕТЊУ НОЖЕМ ОПЉАЧКАЛИ ТРИ ЛОКАЛА: Ухапшен Крагујевчанин и његов малолетни саучесник

Lj.P.

Naime, sumnja se da su oni u prethodnom periodu, u noćnim satima, maskirani ušli u dve kladionice i benzinsku pumpu, na području Kragujevca.

- Tom prilikom su, uz pretnju nožem, od radnica i radnika oteli novac. Na ovaj način su, kako se sumnja, vlasnike oštetili za oko 363.000 dinara - saopštila je policija u Kragujevcu.

Osumnjičenom L. B. je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Kragujevcu.

(Informer)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)

EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)

IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".

28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21

Komentari (0)

PRODATE SVE KARTE OD 80 I 100 HI-LJA-DA DINARA! Crvena zvezda zove na malo finale!