TUŽILAŠTVO TRAŽI 30 DANA PRITVORA ZA MANIJAKA IZ ŽELEZNIKA: Napao devojku i pokušao da je odvuče u mrak - čeka se odluka suda
NAPADAČ N. Z. iz Železnika priveden je u Drugo osnovno javno tužilaštvo u kojem je upravo završeno njegovo saslušanje saznaju "Novosti".
D.N.
On se, za razliku od policije, gde je delimično priznao delo i branio se tvrdnjom da je bio pijan kada je počinio incident, sada u Tužilaštvu branio - ćutanjem.
Kako nam je rečeno iz nadležnog tužilaštva, za N. Z. je zatražen pritvor do 30 dana, kako boravkom na slobodi ne bi tokom istrage uticao na svedoke.
O tome će odluku doneti sud.
Podsetimo, N. Z. je 25. marta u Železniku napao tokom noći jednu devojku, uhvatio je za vrat i pokušao da je odvuče u mračni deo naselja.
Na teret mu se stavlja pokušaj protivpravnog lišavanja slobode, za šta je zaprećena kazna zatvorom.
Preporučujemo
"ZAKUCAO" SE U BANDERU: Saobraćajna nesreća kod Sava centra u Beogradu
11. 03. 2026. u 21:31
"PAO" SA 2,5 KILA MARIHUANE: Uhapšen V.T. (37) u Beogradu
11. 03. 2026. u 20:10
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)