UHAPŠEN OSUMNJIČENI ZA PUCNJAVU U INĐIJI: Otvorio vatru na muškarca, pa pobegao

Новости онлине

18. 03. 2022. u 16:03

PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Sremskoj Mitrovici uhapsili su L. A. (24), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela ubistvo u pokušaju i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.

УХАПШЕН ОСУМЊИЧЕНИ ЗА ПУЦЊАВУ У ИНЂИЈИ: Отворио ватру на мушкарца, па побегао

Foto: N. Skenderija/Tanjug/Ilustracija

Sumnja se da je pre dve nedelje, u jednom ugostiteljskom objektu na području Inđije, nakon verbalne rasprave, hicem iz pištolja naneo teške telesne povrede tridesetčetvorogodišnjem muškarcu, a zatim pobegao.

Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Sremskoj Mitrovici, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova, u kom roku će, uz krivičnu prijavu biti priveden nadležnom tužilaštvu.

BONUS VIDEO: PUCNjAVA U NOVOM SADU - Hici na Detelinari, ranjen muškarac

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (0)

Ciklus i gubitak gvožđa: Skriveni razlog za umor kod mnogih žena