UHAPŠEN NOVOPAZARAC ZBOG DVOSTRUKE PLJAČKE STANA: Ukrao 60.000 evra pa se posle dva meseca vratio po još
NOVOPAZARSKA policija uhapsila je K.Š. (40) iz ovog grada zbog sumnje da je, u dva navrata, opljačkao vršnjakinju, uzevši joj preko 60.000 evra, saopštila je Policijska uprava.
Foto: N. Kočović
On se sumnjiči da je u decembru prošle godine, ušao u stan četrdesetogodišnje žene i iz plakara u spavaćoj sobi ukrao 60.000 evra.
Nakon dva meseca, 16. februara, K.Š. je opet ušao u isti stan i ukrao još 840 evra.
Uhapšeni muškarac se sumnjiči da je počinio tešku krađu i krađu, a po nalogu Osnovnog tužilaštva u Novom Pazaru određeno mu je zadržavanje do 48 sati.
Foto: N. Kočović
Prema nezvaničnim saznanjima Večernjih novosti, do krađa je došlo u jednoj od novoizgrađenih zgrada u čijoj izgradnji i održavanju je K.Š. učestvovao i imao ključeve stanova.
- Verovatno je znao ili sumnjao da žena u stanu čuva novac stečen, pretpostavlja se, prodajom neke nekretnine, pa je rešio da iskoristi ključ koji je imao još od vremena dok je zgrada bila u izgradnji i izvrši krađu – priča naš izvor iz policije.
Ukradeni novac nije pronađen kod osumnjičenog.
BONUS VIDEO:
EKSKLUZIVNO: Ispovest supruge Dragana Panića (51), Srbina preklanog na brodu u Italiji
Preporučujemo
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)